Stawiamy na specjalizację i profesjonalizm

Referencje

Dla mnie – dziennikarza, redaktora i konferansjera – język i forma przekazu mają decydujące znaczenie. Zawsze, gdy Pani Anna Szachta tłumaczyła dla mnie na język polski lub norweski, byłem pewien, że robi to doskonale. Jej przekaz był zawsze poprawny. Pani Anna pewnie posługuje się językiem, posiada szeroki zasób słownictwa i bez wątpliwości jest człowiekiem, na którym można polegać. Jest osobą pogodną i z poczuciem humoru, pełną zaangażowania. Potrafi szybko i inteligentnie ująć i przekazać wypowiedzi ustne, mimo ich ulotności. Pani Anna odnajduje się tak samo doskonale przed dużą publicznością, jak i w gronie 2 – 3 osób, gdy tłumaczenie staje się bardziej intensywne. Współpraca z Panią Anną zawsze przebiega w miłej i serdecznej atmosferze oraz gwarantuje właściwe zrozumienie i poprawny przekład. Serdecznie polecam.

John Granly

Dziennikarz, redaktor, pisarz, gospodarz programów telewizyjnych

Eidsvoll Ullensaker Blad, ESTV, Innovasjon Gardermoen

Eidsvoll, Norwegia

Jako przedsiębiorca i człowiek społecznie zaangażowany wielokrotnie miałem przyjemność korzystać z usług Anny Szachta jako tłumacza pisemnego i ustnego. Pani Anna doskonale rozumie osoby, które tłumaczy konsekutywnie oraz posiada imponujący zakres słownictwa. Pani Anna pracuje szybko i z dużą pewnością, bez względu na to, na który język tłumaczy oraz dysponuje bogatym słownictwem języka biznesu, polityki, teologii. Podczas tłumaczenia konsekutywnego umiejętnie współgra z mówcą odzwierciedlając zawarte w jego wypowiedziach uczucia i myśli. Jej wkład w nasze przedsięwzięcia w Polsce i w Norwegii jest nieoceniony. Ponadto pani Anna jest osobą pogodną i towarzyską o doskonałych umiejętnościach dyplomatycznych.

Ole Tønsberg

Dyrektor Nes Sag & Høvleri AS

Årnes, Norwegia

Witam, na wstępie pragnę podziękować biurze ASNOR za szybkie i profesjonalne tłumaczenie moich papierów i pragnę polecić wszystkim tę firmę.

Piotr Nowacki

Witam, Współpraca z Państwa firmą była dla mnie czystą przyjemnością. Doskonale wywiązali się Państwo z naszego zlecenia. Umówione terminy realizacji zostały dotrzymane. Z czystym sumieniem mogę polecić Państwa firmę innym. Pozdrawiam

Kamila Sikora

Bracia Bertrand Sp.j.

Pani Anna Szachta z biura tłumaczeń ASNOR w okresie od 11 do 31.08.2009 wykonywała dla nas tłumaczenia nieprzysięgłe z języka ojczystego na norweski jako pracę zdalną. Współpracę tą cechowała szybkość oraz dokładność związana z tłumaczonym materiałem oraz szybki i miły kontakt. Elastyczność pozwalała wprowadzać na bieżąco nowe elementy do już powierzonych zadań bez zmian harmonogramu prac. Wszystkie powierzone w wymienionym okresie materiały oddane zostały terminowo w ustalonej wcześniej formie. W przypadku pojawienia się ponownego zapotrzebowania na tłumaczenie z/na język norweski na pewno ponownie skorzystamy z usług ASNOR.

No-Va Creations Zarządzanie przez outsourcing

ASNOR S.C.

NIP 583 317 35 72

ul. Łąkowa 12 lokal 3,

80-743 Gdańsk

Tel:+48 696 44 59 44

E-mail: biuro@asnor.pl